Contact

Van maandag 25 december t/m dinsdag 2 januari zijn wij gesloten in verband met Kerstmis en nieuwjaar.

 
Telefoon:   +31 (0) 493 32 60 70  Facebook:   HVFransen
Fax:            +31 (0) 493 32 60 77  LinkedIn:    Houtverwerkingsindustrie Fransen
E-mail:        info@fransen-deurne.nl       Twitter:      HVFransen
 
Bezoekadres
Grote Bottel 7a
5753 PE
Deurne (Nederland)

Postadres
Postbus 39
5750 AA
Deurne (Nederland)

Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag: 8.00 - 17.00
Zaterdag                 : 8.00 - 12.00

Laad- en lostijden vrachtwagens:  
Maandag t/m vrijdag: 8.00 - 16.00
Gebruikt u navigatie? Let dan op: u kunt via de Vlierdenseweg naar de Grote Bottel gestuurd worden. Deze weg loopt echter dood. U dient via de industrieweg naar de Grote Bottel te gaan.


Ons team: ontdek de gezichten achter de namen!

Bent u ook altijd benieuwd welk gezicht er achter die stem schuil gaat, als u met ons aan het telefoneren bent? Of wie nou eigenlijk die mailtjes naar u typt? Dan stellen wij u bij deze graag ons team van collega's voor. Een mooie groep mensen, waarvan de kern al vele jaren bij elkaar is, aangevuld met het nodige jonge talent!
 

Paul Fransen

Nick van Kessel

Directeur
info@fransen-deurne.nl
Verkoper
nick@fransen-deurne.nl

Peter Smits

Ron Smets

Chauffeur
 

Verkoper
ron@fransen-deurne.nl


Mark van Waayenburg

Wim van den Broek

Montagespecialist en inspecteur
speeltoestellen
Bedrijfsleider
wim@fransen-deurne.nl


Maarten Fransen

Yvonne Fransen

Verkoop en Marketing
maarten@fransen-deurne.nl
Personeelszaken en kwaliteitsmanagement
yvonne@fransen-deurne.nl

Rinie Meulendijks

Mark van der Heijden

Meewerkend voorman
Montagespecialist

Patrick Smits

Teun Timmermans

Montage en bestekzoeken


Verkoop professionele speeltoestellen
teun@fransen-deurne.nl


Mieke van den Broek

Nicole Pluijm

Interieurverzorgster


Boekhouding
nicole@fransen-deurne.nl

Marij de Vries

Peter Arts

Boekhouding
marij@fransen-deurne.nl

Verkoper
peter@fransen-deurne.nl

 

Rowy van den Broek

 Huub van Waayenburg

Weekend- en vakantiekracht
 Chauffeur

Emmet

Manager spelen, knuffelen en slapen.

Tevens KNGF-geleidehond in opleiding!
www.geleidehond.nl
 
 
Website door TARGET visuele communicatie