FirmoWood op Bloem en Tuin beurs te Nuenen

Tot en met het eind van deze week (7 augustus) vind in Nuenen weer de prachtige "Bloem en Tuin" beurs plaats. Een prachtig evenement voor iedereen met een voorliefde voor tuinen en de buitenlucht. En voor iedereen die in de vakantie nog een dagje vrij heeft! In een prachtige setting, midden in het bos, kunt u alle mogelijke tuinartikelen vrijblijvend bekijken. Bloemen, planten, tuinmeubels en natuurlijk ook hout!

Zo gebruikte Berkers Tuinen onze FirmoWood Vuren planken, om op een creatieve manier enkele tuinafscheidingen te demonstreren. Deze houtsoort is op een milieuvriendelijke manier verduurzaamd, zonder gifstoffen of andere toevoegingen. Dit zorgt voor een zeer lange levensduur en is ook bepaald niet lelijk, al zeggen wij het zelf ;-)

Deze hovenier heeft dus niet alleen verstand van stijl, maar ook nog aandacht voor het milieu. Goed bezig! Gaat u ook een kijkje nemen op de beurs?
 
Website door Buro TARGET