PRIMEUR: Rustiek bezaagd Kastanje!

Met trots laten we u kennis maken met een prachtig nieuw product: Zuid-Europees Kastanje. Uniek op de Nederlandse markt. 

Kastanje hout uit hoger gelegen landen is zelden geschikt voor verwerking tot planken en balken. Dit Zuid-Europese hout is echter gegroeid in een gunstig mediterraan klimaat, waardoor het uitstekend gezaagd en geschaafd kan worden. 

En dat levert deze prachtige, rustieke planken en balken op. De planken zijn zelfs Air-Dried tot een vochtpercentage van minder dan 20%. Wij zien in gedachten al de mooiste kapschuren verrijzen, ambachtelijk gebouwd met zware Kastanje staanders en spanten. Want bij de zagerij draaien ze hun hand niet om voor balken van 6, 7 of zelfs 12 meter lang. En ook kopmaten tot 30x30 cm. zijn mogelijk!

Meer informatie volgt binnenkort, dus houdt onze site en social media in de gaten! Mocht u al nieuwsgierig zijn naar de prijzen en voorraden, neem dan gerust contact met ons op.

Voor nu laten we het bij een paar mooie plaatjes van het hout... 


 

 

Website door Buro TARGET