Contact


 
Telefoon:   +31 (0) 493 32 60 70  Facebook:   HVFransen
E-mail:        info@fransen-deurne.nl    LinkedIn:    Houtverwerkingsindustrie Fransen
     Twitter:      HVFransen
 
Bezoekadres
Grote Bottel 7a
5753 PE
Deurne (Nederland)

Postadres
Postbus 39
5750 AA
Deurne (Nederland)

Openingstijden:
Ma. - Vr. = 8:00 - 16:30
Za.         = 8:00 - 11:30

Laad- en lostijden:  
´╗┐Ma. - Vr. = 8:30 - 16:30

Vakantietijden:
Gedurende de bouwvakantie werken wij met aangepaste openingsuren.
Ma. - Vr = 8:30 - 16:30
Za. = gesloten
Gebruikt u navigatie? Let dan op: u kunt via de Vlierdenseweg naar de Grote Bottel gestuurd worden. Deze weg loopt echter dood. U dient via de industrieweg naar de Grote Bottel te gaan.


Ons team: ontdek de gezichten achter de namen!

Bent u ook altijd benieuwd welk gezicht er achter die stem schuil gaat, als u met ons aan het telefoneren bent? Of wie nou eigenlijk die mailtjes naar u typt? Dan stellen wij u bij deze graag ons team van collega's voor. Een mooie groep mensen, waarvan de kern al vele jaren bij elkaar is, aangevuld met het nodige jonge talent!
 

Paul Fransen

Nick van Kessel

Directeur
info@fransen-deurne.nl
Verkoper
nick@fransen-deurne.nl
 Foto volgt ...

Peter Smits 

Jens Kartner

Chauffeur
 

 Verkoper
jens@fransen-deurne.nl

Mark van Waayenburg

Wim van den Broek

Montagespecialist en inspecteur
speeltoestellen
Bedrijfsleider
wim@fransen-deurne.nl


Maarten Fransen

Yvonne Fransen

Verkoop en Marketing
maarten@fransen-deurne.nl
Personeelszaken en kwaliteitsmanagement
yvonne@fransen-deurne.nl

Teun Timmermans

Mark van der Heijden

Verkoop professionele speeltoestellen
teun@fransen-deurne.nl

Montagespecialist
   

 

 

   

Mieke van den Broek

Nicole Pluijm

Interieurverzorgster


Boekhouding
nicole@fransen-deurne.nl

Marij de Vries

Peter Arts

Boekhouding
marij@fransen-deurne.nl

Verkoper
peter@fransen-deurne.nl

   
 


 

 
 
Website door Buro TARGET